Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-12 12:14:03

Teatr ITP - "IFIGENIA"

2017-05-0519:00 — 2017-05-09 Katolicki Uniwersytet Lubelski, Lublin

Już w maju Teatr ITP ponownie zaprezentuje swój najnowszy spektakl – „Ifigenia”. Terminy grania...

Cena biletu: 15 zł

Już w maju Teatr ITP ponownie zaprezentuje swój najnowszy spektakl – „Ifigenia”.

Terminy grania spektaklu:
05.05. (piątek) – godz. 19.00
07.05. (niedziela) – godz. 19.00
09.05. (wtorek) – godz. 19.00

Miejsce:
KUL CTW-02

„Ifigenia” jest dramatem muzycznym opartym na mitologicznych historiach opisanych przez m.in. Arystofanesa czy Eurypidesa. To opowieść o toksycznych relacjach w rodzinie żyjącej w cieniu śmierci. Tytułowa bohaterka - z(a)ginęła podczas wojny; jej ojciec (Agamemnon) został zabity; matka (Klitajmestra) żyje ciągłym rozpamiętywaniem swojej najstarszej córki; rodzeństwo - Chryzotemis, Elektra i Orestes pragną zapomnieć o tych tragediach uciekając w pracę, bądź w świat wirtualny.
Cały dramat jest opowiedziany w dzisiejszych realiach (wojna na Bliskim Wschodzie, świat wirtualny - gry komputerowe oraz detektywi - jak z serialu NCIS) przez co przedstawiona historia staje się aktualna. Historia człowieka zostaje wpisana w dualistyczny świat wyborów - dobra i zła. Okazuje się jednak, że tak naprawdę nic nie jest całkowicie białe ani czarne.

Scenariusz - Magdalena Walusiak
Reżyseria - ks. Mariusz Lach sdb
Muzyka - Jakub Gawlik
Przygotowanie wokalne zespołu - Urszula Kasprzak-Wąsowska
Projekty graficzne, kostiumy - Marta Zbańska
Projekt plakatu - Krzysztof Szafulski

Występują - Barycki Jan, Boruch Ola, Bożko Łukasz, Filip Jan, Frąkała Klara, Grzeszczyk Barbara, Jakóbczyk Piotr, Jaros Monika, Kanadys Kamil, Kantyka Krzysztof, Kwiatek Sebastian, Kłos Anna, Laskowska Julia, Laskowski Emil, Marcinkowska Anna, Modrzejewska Miriam, Palak Wioletta, Pudło Grzegorz, Redko Ela, Sabak Martyna, Szymkiewicz Kinga, Winiarczyk Dagmara


REZERWACJE

Z racji tego, że nasze spektakle grane są w stosunkowo małej sali (CTW-02) - stąd liczba miejsc na każdym przedstawieniu jest mała i ściśle ograniczona.

KONIECZNA jest wcześniejsza rezerwacja i ODBIÓR wejściówek-zaproszeń.

Aby zarezerwować wejściówki należy wysłać zgłoszenie z podaniem tytułu, ilości osób, daty i godziny spektaklu pod adres: teatritp2001@gmail.com
Następnie skontaktuje się z Państwem osoba odpowiedzialna za rezerwację w naszym teatrze i poinformuje o sposobie odbioru wejściówek.

UWAGA! Wejściówki muszą być odebrane najpóźniej 2 dni przed spektaklem. Gdy nie zostaną one odebrane w terminie - rezerwacje przepadają. Osoby, które odbiorą wejściówki do 2 dni przed spektaklem będą w pierwszej kolejności wpuszczane na widownię (przez co będą miały większy wybór miejsc).

Terminy i sposób odbioru - zostanie Państwu wysłany e-mailem.
Proponowana ofiara za wejściówkę - 15-20 zł

Miejsce wydarzenia

Logo: Katolicki Uniwersytet Lubelski

Katolicki Uniwersytet Lubelski

Aleje Racławickie 14
20-950 Lublin

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus